Tilbage

Om os

Jan Michelsen
Direktør

Direkte: 36 13 07 94
jan@fruhansenskaelder.dk

Jan er kontaktperson for de kommuner Fru Hansens Kælder indgår aftaler med. Derudover har han det overordnede ansvar for udvikling af virksomheden og for virksomhedens økonomi.

 

Pil Ammundsen
Direktør

Direkte: 36 13 07 91
pil@fruhansenskaelder.dk

Pil har ansvaret for virksomhedens daglige drift. Derudover er Pil ansvarlig for kommunikation og markedsføring.

Pia Nan Jensen
Økonomi & Regnskab

Direkte: 36 13 07 95
pia@fruhansenskaelder.dk

Pia har ansvaret for firmaets bogholderi og regnskaber.

Stine Eisen
Menu-udvikling & Leverandørkontakt

Direkte: 36 13 07 93
stine@fruhansenskaelder.dk

Stine står for udviklingen af Fru Hansens menuer. Stine er kontaktperson for de leverandører, der producerer de råvarer og produkter, der indgår i Fru Hansens menuer.

Jakob Munnecke
Køkkenrådgivning

Direkte: 36 13 07 92
jakob@fruhansenskaelder.dk

Jakob rådgiver om køkkenindretning til de institutioner, der skal starte op med madordning.

Jannie Spohr
Kundeansvarlig

Direkte: 36 13 07 90
jannie@fruhansenskaelder.dk

Jannie er stemmen bag Fru Hansens Kælder. Jannie er kundeansvarlig, og derfor den første man ”møder”, når man ringer.

Peter Rohde Andersen
Arbejdende bestyrelsesformand

Direkte: 36 13 07 98
peter@fruhansenskaelder.dk

Peter sidder i samarbejde med Jan med virksomhedens økonomi.